| m77 a întrebat:

Am nevoie de niste melodii de copii! nu le stiu denumirile, dar poate reusiti sa ma ajutati.
1. Ia te uita cum se vede plosnita in zare, ia te uita cum se vede plosnita in zare/ca-i asa de mare si asa de tare, ia te uita cum se vede plosnita in zare
2. prieteni, prieteni, unu doi trei, toti de aici sunt prietenii mei. si tu mi-esti prieten, si tu mi-esti prieten...

Multumesc celor care vor incerca sa ma ajute. Fundita garantata celui care si reuseste!

1 răspuns:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Imi pare rau dar nu stiu numele melodiilor dar daca vrei poti sa iei melodii de Cleopatra Stratan deoarece sunt pentru copii.