| Anniiii a întrebat:

Am nevoie de un negativ "Pentru tine-Ramona Hanganu", dau funda celui/celei care ma ajuta. Multumesc happy

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Anni, as vrea si eu Id-ul tau de messenger in legatura cu negativul piesei "Pentru tine"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu negativul piesei ramona hanganu -pentru tine -daca il aveti dati add la id maryy_ana96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rag mult daca il gaseste cineva sa ii adauge aici adresa var roggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos am nevoie de melodia asta pentru ca sunt la un cor vocal si este o melodie superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu negativul de la piesa Ramonei... l-am cautat si eu pe foarte multe site-uri si nu l-am gasit...
Apropo, are cineva negativul de la "Doar tu"-Adela Popescu?
multumiri anticipate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dri si eu negativul la aceasta melodie add tzutzuxxl plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata mata mata
asta e negativul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu negativul piesei ramonei hanganu - pentru tine...va rog cine il are sa ma informeze! Va Rog din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut are cineva negativul ramonei pentru tine

| tudoririnaraluca a răspuns:

Si eu am nevoie de el pentru romanii au talentbig grin va rog daca il gaseste cineva puneti aici adresapuppy dog eyes