| anonim676767 a întrebat:

Am nevoie de un program de descarcat muzica insa cu tot cu poza de la album, sper ca a-ti inseles.Dau FUNDOAIE happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... alegi videoclipul de pe youtube, copiezi linkul, il pui pe convert2mp3.net dai "continue". Pe pagina urmatoare alegi numele, artistul, albumul si dai "set video thumbnail as mp3 cover", apesi "Continue" si apoi dai "Download"

| MirelusRoxi a răspuns:

Daca ai android, scrii pe google play music downloader si iti apar acolo diferite rezultate. Funda?