| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un server de radio big grin Gratis... big grin in afara de cel de la listen2myradio ca nu merg bine in romania stiti ceva multumesc poate sa aiba minim 48 de kbps ascultatori minim 25 multumesc:X

5 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Http://www.radiozu.ro/ Asculta Zu Live! :x
Ti. l Deschide Direct In Winamp dupa ce apesi acolo: asculta zu live.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off server pentru mineeeee nu un radio de ascultathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imispune simie da ca servaru astaieste listen2myradio gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te p[ot ajuta eu contact la id vali_vali292 sau pe zulive. lnd

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Iti vand eu un server radio ieftin si foarte bunwinking id meu yahoo gallaxyhostr