| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare de ce B.UG. Mafia nu mai scot noi melodii ce s-au intamplat cu ei?

5 răspunsuri:
| Aslam a răspuns:

Poate nu mai au idei pentru piese. La ce cacaturi de melodii au scos in ultimul timp, nu stiu ca or mai rezista astia ca trupa.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Urmariti pagina lor de Facebook si vedeti ca lucreaza la piese noi. Si LOGIC ca sunt impreuna!

| Hedeya a răspuns:

Probabil dacă nu găsești melodii noi cu ei înseamnă ca nu mai sunt împreună. Nu știu sigur dar nici eu nu am mai auzit de ei recent

| Cristiaan232 a răspuns (pentru Hedeya):

Sunt ca am vazut ca se duc la concerte

| Hedeya a răspuns (pentru Cristiaan232):

Deci m-am uitat pe net și au melodii scoase și în 2018 deci s-ar putea încă sa fie împreună happy