| MistikkGirl a întrebat:

Am o intrebare, la scoala profa de muzica pentru tema de acasa n-ea dat un cantec la alegere, mai demult am auzit un cantec stiu parte din el dar, cantecul tot nu-l stiu, suna cam asa : anii mei de scoala sunt frumosi dar zboara usor ca o pana aruncata-n vant nici nu prinzi e veste ca colega-ti este si din ochi iti citeste tot ce ai in gand, dar nimeni nu stie ce greu e sa fii baiatul ce stie secret poezii x2, cine stie va rog mult dati versurile! mery mult

2 răspunsuri:
| MistikkGirl explică:

Ms terente oricum pin la urma o sa gasesc melodia aceasta

| terente a răspuns:

Stiu eu e adevarat ca incepe asa dar se continua cu: secret poezii de neuitat aruncand pe un val taios energie puraa.Anii mei de scoala s-au dus in vale in taraa! Si pana aici stiu.