| chocolatedream a întrebat:

Am o intrebare pentru toti, ce gasiti asa de interesant la Justin Biber (JB)?

Răspuns Câştigător
| just for me a răspuns:

Eu nimic. mi se pare un copil cu ifose care se crede de 25 de ani nu de 15.chiar nu imi place, si nici voce nu prea are.parerea mea, nimic personal

14 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Daca si justin are ifose.straight face corectati-va, el e printre singurii care comunica cu fanii pe twitter.pe cine ati mai vazut voi, de ex rihanna sau beyonce sa comunice cu fanii prin twitter? Si nu are voce? Pai daca nu avea, cum dracul a mai ajuns albumu lui, 2, pe primul loc in Bilboard? Hai explicati.winking. si bravo lui ca a flirtat cu beyonce, si kim kardashian, si selena si miley. Daca nu stiti, pana si kim kardashian la facut super scump si adorabil.Haha,ati vrea voi (baietii) sa va faca kim kardashian adorabili.

Răspuns utilizator avertizat
| RecycleBin a răspuns:

Pai nimicthinking il urasc~x(

| Vampii a răspuns:

Pai mie chiar imi place cum canta, imi place apectu, nu inteleg de ce aproape toti zic, ca are o voce de fata. mie chiar imi place vocea lui.si multe fete roiesc in jurul lui:Xsi in plus pentru mine cateodata nu conteaza ce gen de muzica e sau ce voce are artistul conteaza sa-mi placa versurile si sa ma regasesc in unele dintre ele

| MeGhosta a răspuns:

Eu il urasc x( ma enerveaza totall rolling eyes fundita? :-

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Tot happy ochisorii, guritsa, parul', km se imbraca ( mie una imi place km s eimbracahee hee ), aspectu' fizic si moralhee hee, vocea love struck etc... sper ca te'am ajutat :d

Pup kiss. fundita? :d

| IusanLivia a răspuns:

Nimic. laughing
Personal, eu nu-l suport.

| andrutza_5118 a răspuns:

Pai toot! Dar binenteles nu la toti le place! Si cred ca nici tie! Cei care il critica zic ca e fitos, rasfatat.etc dar eu nu cred asa ceva pana nu vad(adica peste 10 ani)laughing. Dar mie daca nu imi place de vreo vedeta si "o urasc" cum vad intrebarea o ignor si nici nu raspund la aceea intrebare! In schimb ceilalti raspund doar pentru ca sa se afle in treaba si sa primeasca funda.pa

| perry_8917 a răspuns:

Arata calumea dar canta ca un...

| Paula_1292 a răspuns:

Nimic.

| Kikyo_2930 a răspuns:

Nimic. Nu ma atrage cu nimic. Sincer, sunt baieti mult mai atractivi ca el. De-ar aparea toti tipii cool la tv sunt sigura ca n-ar mai avea asa de multe fane obsedate. Ele sunt atrase mai mult de aspectul fizic si pentru ca e vedeta ca sunt sigura ca nu l-au cunoscut ele personal ca sa se indragosteasca de partea lui morala! Ce ma enerveaza e ca apare peste tot, unde mergi auzi numai de el, parca totul s-ar invarti in jurul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii lui buzele expresia fetei astea mau fermecat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut fete mai frumoase

| alex_1230 a răspuns:

Parul lui e logic si e stilul meu merge pe skateboard saa fac si eu si merge pe bmx la fel ca mine