| papagal21 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu: cand bag boxele in el si le pornesc si vreau sa ascult o melodie nu se aude nimic, dar boxele sunt bune. Lipseste un soft ceva? cine stie va rog sa ma ajute! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Low96 a răspuns:

Pai.
La PC ai 3 mufe(microfon, boxe, casti)....in mod normal la Windows 7 trebuiesc:
Stanga:microfonul
Mijloc:boxe
Dreapta:casti
La Windows XP ai nevoie de driver(realtek).
Si nu uita sa dai drumu si din pc la volumwinking
Funda?

| papagal21 explică (pentru Low96):

Era pc-ul unui prietenhappy. Stiu si eu asta (are Realtek) nu avea in calculator facuta legatura pentru boxe. Ms ca ai incercat sa ma ajuti, iti voi da funda happy

2 răspunsuri:
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

In caz ca ai windows xp cautai driverul