| anonim_4396 a întrebat:

Am realizat un filmulet in power point si am adaugat pe fundal muzica. Am trimis unei prietene ppt-ul dar ea nu aude muzica de pe fundal. Stiti cumva care este cauza?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

In momentul prezentarii, melodia de pe fundal este redata din locatia in care ai ales tu, ca fisierul audio sa existe. Setarile ppt-ului sunt in asa fel, incat atunci cand porneste, sa citeasca tot, inclusiv locatia din calculatorul/laptop-ul tau in care se afla melodia. Mai pe scurt, daca doresti sa auda si prietena ta, ceea ce auzi tu, te sfatuiesc sa-i transferi si melodia si s-o puna exact in aceiasi locatie, in care o ai si tu.