| Dianaa14 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce credeti voi justin bieber se compara cu michael jackson sau altii? eu nu prea cred si sincer miamia si ilovejustin(aceeasi persoana)sunt nebune daca zic asta! dar as vrea si eu parerile oamenilor normali si subliniez asta

Răspuns Câştigător
| xXFaLlEnAnGeLXx a răspuns:

Cand esti indragostit nu prea mai gandesti normal... Logic ca un pusti ca Justin nu se compara cu Michael Jackson, Michael a fost in top o gramada de timp si peste 10 ani nimanui nu o sa ii mai pese de Justin. Dar stiti cum sunt pusti astia daca vad un baiat dragut (din punctul meu de vedere nu e dragut) la tv gata, o sa se casatoreasca cu elhee hee. Asta e ok, cred. Dar de la o obsesie pentru un star la a incerca sa impui asta altor persoane sau la a te debarasa complet de realitate supraestimandul, adica WTF? un pusti cu o voce pitigaiat ce e in show biz de 2 sau 3 ani sa se compare cu Michael mai e mult. Dar oricum daca o sa vada vreun fan justin bieber o sa zica ca,, nu sunt obsedate'' sau '' daca nu sti nimic despre justin nu mai vorbi'' sau '' justin nu are vocea pitigaiata''>.< sorry e doar parerea mea. {sariti-mi in cap}

8 răspunsuri:
| dieanuk a răspuns:

Daca michael jackson a fost regele muzicii pop normal ca nu se compara cu baietasu` ila.o canta si el fain...da michael jackson a fost supranumit rege deoarece cand cel mai frumos dintre toti.

| KellyK13M a răspuns:

Nu cu siguranta nu se compara de exemplu Michael Jackson este idolul a mi de oameni adulti, adolescenti si copii(eu am 11 ani si imi place Michael de la 7 ani) dar Justin este idolul la copii si adolescenti mai mici de 17 ani adica mai mult copii asculta Justin! sper ca te-am ajutat!

| Dianaa14 explică:

Si ce parere aveti despre ilovejustin si miamia?

| MikyAndreea a răspuns:

Sunt de acord cu tine si sincer nici nu imi place cum canta justin bieber. Prietetena mea cea mai buna este o fana michael jackson si recunosc ca nu canta rau. Prin urmare, justin bieber nici nu se compara cu michael... In niciun caz

| Sin a răspuns:

Nu sunt nebune, sunt troli! Adica pun intrebari aiurea de dragul distractiei, sa-i calce pe altii pe nervi!
Voi de ce ii face-ti jocul si tot lungiti atata povestea? Cu cat o bagati in seama mai mult cu atat continua cu prostiile astea!

| Dianaa14 explică:

Si despre ilovejustin ce credeti?

| Sconcsiş a răspuns:

Mie de exemplu, nu îmi place Michael Jackson. Asta nu înseamnă că nu spun că e mai bun ca Jasmine Bieber. E de 8 pe orizontală ori mai bun ca Biber. Bieber e lezbiană

| andreutssa20 a răspuns:

Pai nu cred ca se compara J.B. cu M.J. dar filmul "Justin Bieber Never Say Never " a strans mai multi bani ca filmul lui M.J. " This is it"... acum ce sa spun despre Justin, bravo lui ca la anii lui a realizat atatea nu ca alti baieti