| dulcika21 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care sunt fani MJ. am vazut pe internet tot felul de zvonuri ca MJ nu a plecat de langa noi si este mascat ca si cum ar fi dave dave nu mai stiu ce sa cred dac stiti ceva ajutati-ma sa ies din ceata.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna!
sunt mare fana michael jackson si as fi stiut daca nu a murit, sunt la curent cu stirile.
dar prostia asta eu chiar nu o cred.
michael e mort, nu se mai intoarce.
dupa ce a murit odata este dus, ce vreau astia sa se reintoarca sa il termine inca odata? nu este destul cat l-au asuprit cand a fost in viata, mai vreau si acum sa il faca de cacao si dupa ce a murit?
m-am saturat de presa asta nebuna care srie numai minciuni pentru a fi cumparate revistele/ziarele.
ei fac asta pentru money! nu le pasa ca ranec oamenii.
michael era persoana care punea totul la suflet!
asa l-au bagat ei in groapa, iar acum mai vor sa vanda articole pe spinarea lui! f*ck paparazzi!

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Idioţenii inventate de persoane care nu pot trece peste moartea lui, sau care pur şi simplu cerşesc atenţie.

| Elbereth a răspuns:

Dave Dave are arsuri pe tot corpul (sau pe majoritatea suprafetei corpului) pe care i le-a provocat chiar tatal lui cand era mic (a aruncat apa fierbinte pe el). In prezent, el a renuntat la numele tatalui sau, motiv pentru care se numeste Dave Dave. MJ a fost foarte impresionat de cazul lui, asa ca l-a ajutat intotdeauna, nu atat financiar, cat moral. Nu stiu de ce cazul nu a fost atat de cunoscut pana la moartea regelui pop. Probabil pentru ca foarte multi oameni au fost ajutati de MJ si nu puteau fi toti mediatizati. In orice caz, Dave Dave a fost si el prezent la memorialul lui MJ de la stapless center si mai apoi a aparut la tv, unde a vorbit despre relatia lui cu Michael. Fanii au observat cu ocazia asta faptul ca Dave si Michael seamana foarte mult la ochi, la voce si la caracter, de unde si zvonurile ca Dave ar fi de fapt Michael deghizat.

| dulcika21 explică:

Daca este in vita sau nu ca au fost mulet controverse pe tema asta