| stefangeles a întrebat:

Am si eu o problema si nu gasesc rezolvarea asa ca...: Dc atunci cand ascult muzica pe net Youtube nu se aude mai deloc doar cu sistemul dat la maxim aud ceva ceva? care este cauza problemei, precizez ca playerele de pe pc imi merg perfect si nu am dat volumul la mic. Cum pot rezolva aceasta mica problema?

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

E de la youtube...
ai rabdare si se rezolva

3 răspunsuri:
| stefangeles explică:

Izulina te-an ajutat.

problema este ca am dat tot la maxim si abia maraie aia laughing si playerele merg rag de naiba le ia laughing dar nu pot auzi nici un video pe net nu doar youtube si altele Stort.ro etc... si tot caut pe aici dar nu gasesc nimiclaughing

| perfusion a răspuns:

Pai sincer nu stiu sigur... dar te-ai uitat daca ai sonorul de la youtube dat la maxim?

| miss_2845 a răspuns:

thinking, Nu sunt bune bozelehee hee