| XxBogdanxX13 a întrebat:

Am un mp4 serioux S51 si nu stiu cat sa il las la incarcat. Cineva mi-a spus ca trebuie ca la telefon adica o noapte apoi il descarc si repede de inca 2 ori. E bine? Imi trebuie raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| butul2000 a răspuns:

Nu e bine.Trebui sa il pui la incarcat seara si sa il scoti dimineata.

| XxBogdanxX13 explică (pentru butul2000):

Da asa am facut. Ieri l-am cumparat si l-am puus la incarcat peste noapte si dimineata l-am luat
iar azi l-am descarcat ca sa fac la fel si maine fac la fel. Ms.

1 răspuns: