| Cristinaaa a întrebat:

Am un samsung...telefon si am pus o melodie cu Jonas Brothers L.A.Baby care are 7893 KB si mi-a aparut continut necunoscut si nu ma lasa sa o sterg pentru ca scrie Deschidere fisier, si daca il deschid apare continut necunoscut.Dece nu merge?

1 răspuns:
| LadyZuza a răspuns:

Se poate ca melodia sa fie virusata sau se poate sa ai tu virus in telefon! reformateaza cardul de memorie si pune iar melodia! si eu am patit din astea si tot asa fac cand face figuri!