| ioanaca a întrebat:

Am ureche muzicala dar mi-e frica sa spun sunt un fel de fata timida dar nu stiu sa demonstrez ca am voce?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Faci ore de uzica la scoala? Daca da, arata`ti fara frica talentul! Daca ai voce si stii ca ai, atunci impartaseste`ti talentul; nu-l tine pentru tinewinking. Fii u insati si nu te gandi la frica, ci doar la note.Mult noroc

2 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Ai putea sa canti pe "This is Me" a lui Demi Lovato in fata unui grup de prieteni :D uite likul cu mel+versuri

http://www.youtube.com/watch?v=pSHHnfApO0Q&feature=related

| Mentaaaaa a răspuns:

Dar carei persoane vrei sa demonstrezi ca ai voce? Daca parintilor canta prin casa ca sa te auda daca prietenelor fa o petrecere muzicala cu karaoke daca profesoarei de muzica ridica mana sa canti si tu ceva la ora ca sa iti maresti media. Fii ma explicita nu se intelege prea mult din intrebarea ta.