| Summer4Party a întrebat:

Am vazut acum cateva zile pe facebook un eveniment care se referea la Festivalul Untold care va avea loc la Cluj si vor veni artisti precum David Guetta, Avici si inca vro 30 de artisti celebrii. Intrebarea mea este ce festivaluri de muzica se fac la noi in tara in 2014 si la anul in 2015?
Si nu ma refer la muzica populara, de opera sau cele cu artisti romani, ma refer la festivaluri ca festivalul Untold.

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Intra pe Vinsieu( Festivaluri Romania, Evenimente Romania) selecteaza zona din tara sau orasul care te intereseaza, perioada din an si afli.
Cauta si pe InfoMusic, gasesti acolo detalii.
Ca exemplu concret, asemanator cu Untold( gen de muzica, perioada si zona geografica) este Electric Castle Festival.