| qwaszx a întrebat:

Am vazut aseara(joi) la Povestiri de noapte o noua melodie cu tenta indiana (ceva house; parca era vorba despre Inna, dar nu stiu sigur si as vrea s-o ascult). Nu mai tin minte cine o canta. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cum se num. mel. aia dupa acasa tv la povestiri de noapte cand cantau 2 baieti parca o melodie spaniola superba va rog spuneti-mi si mie cum se num daca stiti:* mss mult:X