| Zippy a întrebat:

Am vazut ca pe acest site sunt multi iubitori ai lui Michael Jackson si am decis sa fac un forum in care sa ne spunem parerile despre muzica, clipuri/dansuri etc.forumul este:

http://mjackson.forumhit.ro/ sper sa va placa.este 100% facut de mine. FACETI-VA CONT! Primul care isi face cont si da 10 comentarii pe forum si posteaza aici numele de pe forum are Fundita

Răspuns Câştigător
| Nana_7474 a răspuns:

Vreau si eu eu stai 2 sec acum il facstraight face

2 răspunsuri:
| Nana_7474 a răspuns:

Vreau si eu eu stai 2 sec acum il facstraight facelulu ma cheama

| zooooza a răspuns:

Eu mi-am facut! E super tare