| Lolly_6605 a întrebat:

Am vazut un videoclip la tv cu o melodie misto si nu stiu cum se numestethinking erau 3 baieti si pentru fiecare cate o fata la inceput cant o fata blonda cu o voce de copil asa si la sfarsie iese o fata tot blonda dintr-o cada cu apa neagraa si incepe si canta:X cand se termina mel sunt 3 fete si 3 baieti si fiecare fata intra intr-un baiat...care stie cum se num mel si cine o canta? dauu >funditabig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Melodia e foarte veche nu stiu daca mai e pe youtube funda\?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunrise Inc-still the same? big grin