| FucktheSystem a întrebat:

Amon Amarth+ SOAD, nu văd o combinație mai tare.
http://www.youtube.com/watch?v=UADQosl62wY&feature=relat ed
Deci?

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Imi plac ambele trupe dar nu-mi place ca Amon au facut cover dupa Aerials la modu' caam ascultat tot albumul si nu prea se regaseste piesa in album, asa mi se pare.
Haha, combinatia mea "fatala" ar fi Behemoth + Cannibal Corpse. Sa-l aud pe Nergal facand ca Corpsegrinder de la CC... wow, ce fantezii laughing

| MyObsession a răspuns:

Awesome.happy

| oasis a răspuns:

Ar fi mers un riff din ala vikingish, de sustinere melodica a growlurilor. E misto oricum happy