| KeepCalm a întrebat:

Anda Adam = Lady Gaga de Romanialaughing
Cea mai penibila stire everbig grin

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Am auzit si eu. E adevarat ca, atunci cand si-a creat noul stil vestimentar, a imprumutat cate ceva de la Lady GaGa, dar eu nu cred ca pot fi comparate in niciun fel daca stam sa ne gandim la faima, la talent etc. Anda Adam a declarat ca nu incearca sa copieze pe nimeni si ca ea considera ca are un stil personal. Totusi, seamana cam mult...
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Lady Gagadam laughing

| rebela a răspuns:

Anda Adam nu e o Lady Gaga de Romania sau poate o filaughingdar nu stiu mi se pare ca se face prea mult tam-tam si cu Lady Gaga asta.Stiu are niste cantece chiar frumoase dar nu stiu este ciudata:laughing

| maryyyaaa a răspuns:

E trist sa copiezi pe cineva si sa nu iti dai seama

| Sele a răspuns:

Da am observat si eu laughing dar nu se compara cu Lady Gaga laughing

| Rubiiiii a răspuns:

Anda Adam o copiaza pe Lady Gaga.
Oricum, nu se compara cu Gaga happy.