| AvalohAlyn a întrebat:

Andrei Leonte,Stefan Stan,Julie Mayaya sau Tudor Turcu? Care CASTIGATOR(X factor, Vocea Romaniei)e mai bun? De ce?

Eu personal il aleg pe Andrei Leonte,melodiile lui sunt foarte bune, are o voce calda si frumoasa.Dar si ceilalati au meritat sa castige.Nu ma indoiesc de asta.

Răspuns Câştigător
| aquarising a răspuns:

Andrei Leonte.
Stiu ca si ceilalti au o voce buna dar el nu are doar o voce buna, ii place sa cante si traieste melodia cantata.

9 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Voi spune Tudor Turcu pentru ca e de departe cel mai diferit de restul. Un stil unic si o voce inconfundabila. Si Stefan Stan e insa un real talent si un artist mare.

| mara11654 a răspuns:

Buna..Andrei Leonte si Tudor Turcu pentru ca nu imi place vocea romaniei si mi se par mai bunitongue.

| 582gaby a răspuns:

Andrei Leonte, e foarte tare dar si Julie Mayaya, eu o admir pentru vocea ei. Si la fel sunt si restul dar eu, cred ca Julie Mayaya si Andrei Leonte., fundita?

| Oana92 a răspuns:

Tudor Turcu si Julie Mayaya(in aceasta ordine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tudor Turcu, restul mi se par doar nişte nulităţi ce vor fi date uitării peste 2-3 ani(asta dacă trusturile Intact şi Pro n-au ceva planuri " mari " cu ei).

| CautNume a răspuns:

Tudor Turcu.Este mult mai talentat decat ceilalti castigatori.

| LoVEDme a răspuns:

Salut! Eu una nu sunt fan X Factor si nici Vocea Romaniei.Am ascultat prima oara Andrei Leonte cand a ascultat-o intruna o prietena.big grin Andrei Leonte este cel mai bun in materie de muzicabig grin

| MeridaOcean a răspuns:

Julie mayaya.chiar are o voce puternica si frumoasa. ceilalti? niste pampalai.d-abia deschis gura cand canta.parerea meahappy

| Kulka_Nadia_1982 a răspuns:

Stefan Stan pentru ca are o voce unica in Romania