| dancapitan a întrebat:

Are celine dione cea mai buna voce feminina?

28 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dupa parerea mea, are o voce buna, dar nici cea mai buna. Exista si alte voci feminine mult mai bune ca a ei (n-o sa dau exemple acum).

| Floreenofficial a răspuns:

Da! Asta e adevaru asa ca degeaba va suparati! tongue

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai specialiștii pot spune.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mie nu mi-se pare a fi chiar asa! Mai mult imi place ca voce Beyonce si Mariah Carrey(care are vocea cu cea mai mare intindere din lume (adica intre cea mai joasa si cea mai inalta nota pe care poate s-o ia!).

| Aero a răspuns:

Nu e cea mai buna, dar probabil e cea mai cunoscuta.
Sa dau 3 exemple: Sissel, Enya, Loreena Mckennitt, cu niste voci mult mai sensibile de ti se face parul maciuca...

Sissel - Weightless
http://www.youtube.com/watch?v=pdgZP9Sca2c
TOT EA E ADEVARATA VOCE DIN TITANIC!
http://www.youtube.com/watch?v=-o21L3_Wgi8&feature=related

Loreena Mckennitt - The Mummer's Dance
http://www.youtube.com/watch?v=KqKc_8ZtuAY
Huron
http://www.youtube.com/watch?v=r5d0yVRoHHQ

Enya - Only Time
http://www.youtube.com/watch?v=7wfYIMyS_dI
Amarantine
http://www.youtube.com/watch?v=IQU4DoE1eBg&feature=related

| Aero a răspuns:

Dancapitan, BlackDemon, se scrie Dion, nu Dione.

| Aero a răspuns:

Iar tu ma faci pe mine sa vomit! De abia am reusit sa descifrez ce ai scris. Ca nu esti de acord cu mine, e treaba ta... dar scrii al dracului de infect incat nici nu ma mira opinia ta.

| Aero a răspuns:

Mda...cu ce pustiulica imi pierdeam vremea sa comentez. Din nou un motiv evident pentru care nu esti de acord cu mine, desi exista tineri apropiati de varsta ta mult mult mai diferiti fata de tine intr-un sens bun...

| Aero a răspuns:

Si eu am oricum mai mult! tongue Problem? Dar n-ai tu 19 ani oricum. Esti prea "nepregatit" pentru aceasta varsta. Poate tine lucrul asta sa-l zici pitipoancelor de pe hi5 in care pui fotografii cu niste culturisti sau pe binecunoscutul Yahoo! Messenger. Te rog, nu ma mai stresa cu inca un raspuns!

| Aero a răspuns:

@Broken&Beautiful, dar cine s-a suparat la pagina asta? confused

| Aero a răspuns:

De ce crezi ca as vorbi ceva cu tine pe messenger? N-avem sanse! In primul rand pentru ca nu ne putem intelege, probabil eu trebuie sa scriu la fel de execrabil ca tine ca sa intelegi ce zic.

| Aero a răspuns:

Doamne... ce tragic! straight face Pe ce clasa esti? Ai mai dat pe la scoala in ultima vreme?

| Raiden a răspuns:

A, nu!
Nici gand!

| TwixulDrept a răspuns:

Nu big grin mie nu imi place DELOC celine dion big grin

| SMTHING a răspuns:

Are o Voce de Aur love struckx`

| BlackDemon a răspuns:

Cum nu poti spune despre o persoana ca e cea mai frumoasa din lume, nu poti spune nici despre Celine Dione ca are cea mai buna voce din lume, aici parerile se impart... eu personal nu cred ca are cea, mai buna voce din lume, adica sunt fete ce au vocea mult mai frumoasa dar nu sunt promovate destul, tu crezi ce vrei, asta este parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ţine de subiectivitatea fiecăruia!
Cea mai bună voce feminină pe care am auzit-o este a Enyei.
O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| marrinnaa a răspuns:

Nuuuuu.Christina Aguilera; x

| Amy_9572 a răspuns:

Intr-adevar...are o voce buna...

Nu stiu daca Leona Lewis e cea mai buna, dar are o voce de milioane
http://www.youtube.com/watch?v=yK8i0vEyRUQ

| ChristianMaximilian a răspuns:

Nu.maryah careybig grin

| ChristianMaximilian a răspuns:

Ma faic sa rad harry potter...laughing cum sa fie sissel aia mai buna decat celine dione laughing vaide noii.asculta la mine, toate dintre alea au lipsurii in voce

| ChristianMaximilian a răspuns:

Harry...astha s-a intamplat acum 70 de ani sau ceva de genu, si SILLEN aia nu prea pare ea de 70-80 de ani.asa ca tacati gurawinking

| ChristianMaximilian a răspuns:

Prietenu meu am 12 ani afara... vb barza limba romanatonguewinking

| ChristianMaximilian a răspuns:

Smchere am 19 ani tongue

| ChristianMaximilian a răspuns:

Nu ma strez stai tu chill. daca ai chef sa te dai mare uithe id. ul meu sa iti mai zic si cate ceva...
snoopdoog_yo
si vedem aici cine e mai tare si cine p cine se P***

| ChristianMaximilian a răspuns:

Nuh credtongue o cred. o poathe. o nu. o nu ma intereseaza ca nu ma intelegi, te.ai intrabath la asta?thinking

| ChristianMaximilian a răspuns:

Am 19 la scoala nu mai m-a dus de la 16 ca am terminath cursurile in spania si am luath bacu la 16 ani. daca nu crezi ca iei bacu la 16 ani in spania cauta p nethwinking