| iHeartKpop a întrebat:

Are cineva (sau a avut cineva) de pe aici o chitara Fender ESC 105?
Daca da, ce parere aveti despre ea?
As vrea sa ma apuc de lectii de chitara la vara si mie mi se pare destul de draguta chitara...nu-s experta, dimpotriva, sunt incepatoare asa ca as vrea niste sfaturi.
Daca nu e buna chitara aia, ce fel de chitare clasice imi recomandati?
Nu vreau sa fie prea scumpe...maxim 500 RON daca se poate

2 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Eu personal nu am avut dar l-am invatat pe un baiat sa cante la o chitara identica...asta a fost demult...dar stiu ca era Fender, ma rog, cel mai bine du-te si testeazo sa vezi cum e happy

| Theea_1027 a răspuns:

E buna, dar eu iti recomand chitara Stagg. Aceasta chitara e foarte buna si pentru chitari acustice. Eu am invatat pe ea.