| Aicilef a întrebat:

Are impact asupra voastra muzica pe care o ascultatzi?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ştiu ce impact poate avea, în general muzica pe care o asculţi îţi poate genera o stare, sau tu în funcţie de starea ta pe moment asculţi o melodie. Ce alt impact nu ştiu. de exemplu melodiile în general îţi aduc aminte de anumite momente.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal. Muzica ma ajuta sa imi amplific trairile pentru ca apoi sa ma simt foarte liber.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Normal că are impact, altfel de ce-aş mai asculta-o? Mă face să mă simt rebelă, tânără, liberă şi puternică, îmi spală sufletul de orice tristeţe şi mă încarcă din nou cu energie, trece prin sufletul meu ca un vânt fierbinte, ca un fluviu de sunete ameţitoare... Poţi ghici genul pe care îl ascult?

| cornel a răspuns:

Da arehee hee

| Petronela a răspuns:

Da are un impact foarte marehappy

| Mary Marry a răspuns:

Absolut mereu.Cand ascult muzica nu stiu parca nu mai aud nimic decad acea muzica si imi vine sa dansez pe loc.Ma simt super bine cand ascult muzica. Dar acum depinde sid e cine o canta si ce mesaj iti da. C a daca este una in stil Timbaland repede imediat imi vine sa dansez dar daca este ceva in stil Leona Lewis atunci ma intristez.De multe ori cand ascult melodii triste imi vine sa plag.Deci da, Muzica pe care o ascult are un impact foarte mare asupra mea.

Răspuns utilizator avertizat
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Da...la unele melodii cum ar fi Tokio Hotel-in your shadow sau zoom into me.plangcrying

| ZapaciLaa a răspuns:

Foarte mare

| Mihai0eu a răspuns:

Da

| RoxiutzaRux a răspuns:

Uneori.

| Missin`you` a răspuns:

Da aresmug dar in principal muzica care o ascult e o muzica care ma relaxeaza:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SexyGirl4You a răspuns:

Uneori...

| kynezu a răspuns:

Da are, in special cand conduc!

| uNguRu Bullannn a răspuns:

Daa.De ce nu

By uNguRu

| oricine-nimeni a răspuns:

Da, intr-adevar are.