| Gangsta a întrebat:

As dori ca cineva care stie engleza sa scrie pe google manana es para siempre online. si la episodul 100 minutul 20:08 este o melodie intr-un club... si nu inteleg versurile ei.

6 răspunsuri:
| mabo a răspuns:

Cred ca faci misto de noi, la ep. 100 min 20:08 nu e nc o melodie, si eu care chiar vroiam sa te ajut...

| Gangsta explică (pentru mabo):

Ti=am trimis un msg

| AncutssaM a răspuns:

,,Manana es para siempre'' nu este in limba engleza, ci in limba spaniola.

| Gangsta explică (pentru AncutssaM):

Stiu ca este in limba spaniola. ideea era alta... intr-un episod din acest serial un tip si o tipa se intalnesc intr-un club. si in clubul respectiva canta o melodie in engleza si nu prea ii pot intelege versurile.

| Gangsta explică:

Tu chiar crezi ca imi arde de misto? chiar caut cu disperare melodia. la minutul 28 se intalnesc o tipa cu un tip intr-un club... si muzica din club ma intereseaza...e o chieste de cateva secunde.

| Gangsta explică:

O alta melodie care cred ca o canta aceeasi tipa este la episodul 108 minutul 9:17