| TeoPT a întrebat:

As dori niste melodii gen disco anii 80, pop-ul anilor '90 si inceputul anilor 2000, sau rock modern, dupa 2000. Urasc rap-ul, house-ul si alte porcarii comerciale, disney, justine bieber si alti ratati... Daca se poate as dori cateva melodii. O seara buna.

Răspuns Câştigător
| mermadia a răspuns:

C.c.catch-summer kisses, cause you are young, heaven and hell, heartbreak hotel, strangers by night, nothing but a headache

modern talking-cherry cherry lady, brother louie, geronimo's cadillac, angie's heart, s. a.

blue sistem-body to body, laila, 6 years-6 nights, operator, big boys don't cry, lucifer
caught in the act-love is everywhere

east 17-around the world

take that-pray, relight my fire, it only takes a minute, i found heaven, why can't i wake up with you, never forget, a million love songs
kelly family-fell in love with an alien, ares qui, streets of love, one more song, when the last tree, rock'n'roll stole my soul, roses of red

toate sunt grozave! asculta-le cu atentie! te salut!

11 răspunsuri:
| TeoPT explică:

Parerea ta. hai du-te asculta-l pe justine biberon si da-mi stupid ca m-am luat de elstraight face

Pentru cultura ta muzicala, pe disco-ul anilor 80 te poti misca mai bine decat pe orice alt gen de muzica.happy Hai pa

| TeoPT explică:

Deci nu iti place nici de aia, nici rock, nici pop anii 90, nici disco

Atunci ce iti place? Manelele?rolling on the floor

| TeoPT explică:

Te asigur ca nu am nici cel mai mic semn ca as fi vreun cocalar! Si da, mai exista. R&B, hip-hop, house. Dar si alea sunt comerciale, si nu imi plac.

@mermadia

Old is goldhappy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@babyliciouss,
Nu poţi eticheta o persoană ca fiind frustrată doar pentru că doreşte altfel de muzică decât cea din ziua de astăzi.Pe tine te-a supărat faptul că l-a băgat pe Justin Bieber la categoria rataţi. Dacă nu aţi exgera voi, fanele înfocate cu acest copil, nimeni nu ar avea nimic cu el. Şi nici nu e pune problema de o comparaţie între adolescentul ăla, nou ieşit pe piaţa muzicală cu Modern Talking, C.C.Catch,Blue Sistem s. a. s. a.
On-topic:@Mermadia ţi-a dat nişte idei foarte bune. Şi da, îţi dau mare dreptate! Asta este muzica adevărată. Nu mă interesează nici voturile stupide pe care le voi primi de la fanii Justin Bieber, nici eticheta pe care mi-o pun ceilalţi useri.

pa, pa.

| georginika a răspuns:

Pot sa iti zic melodiile rock si pop-rock care le ascult eu?batting eyelashes
Linkin Park-Numb/In the end/Papercut/New divide
Backstreet Boys - Show Me The Meaning Of Being Lonely/Incomplete
Maroon 5-Wake up call/She will be loved
Evanescence-Lithium, My immortal, Bring me to life
Sper sa iti placa :d

| Kenny a răspuns:

Daca urasti rapul cel mai probabil ai ascultat numa` Lil Wayne, 50cent si Puya... no offence. :]

| Abcdefg123 a răspuns:

Inseamna ca esti un frustrat, care sta numa` in casa straight face, care nu iese din casa si care nici de frizer n`a auzit :-s.
Ar trebui ` sa fii extrovertit si sa asculti mai multe genuri de muzica si poate pentru tine aia or fi ratati straight face, dar poate si aia care ii asculti tu sunt mari ratati straight face.
Nu e o jignire straight face, dar nu pot intelege cum te poti misca pe o melodie ca aia :-s.
Scary`straight face.

| Abcdefg123 a răspuns:

Helaww;;] copilasi :]] nu`mi place Justin Bieber, Miley Cyrus, Demi Lovato` and co :].
Dea oh go on si mersi` de stupid straight face dar pentru mine aia nu e muzica straight face.
Mrg :]] gustutile nu se discuta chatterbox.

| Abcdefg123 a răspuns:

Dupa cum ai tu numele scris :]] bati spre cocalarism :]. Teapa nu ascult manele :p.
Mai incearca :p, si daca la tine exista ca genuri muzicale doar rock pop disco, numai comenta :].

| mermadia a răspuns:

Ma bucur ca nu numai eu ascult muzica asta! trebuie sa fim uniti si sa aparam aceste genuri pe cale de disparitie, vad...nimeni nu mai face muzica buna in zilele noastre.:* eu va sustin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@babyliciouss, stiu ca intrebarea e veche si raspunsul tau la fel, dar mai esti cocalara ca in septembrie 2010?