| Shakone a întrebat:

As dori si eu liste de melodii de club orice in afara de manele si rock dau funda raspunsului cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| LoLz a răspuns:

01. Radio Killer – Lonely heart (Odd Remix Extended Edit)
02. Claudio Cristo & Andre Rizo feat. Dustin Moon – House Lovers (In Amsterdam)
03. Kilian Dominguez & Javi Slink – Vamos a bailar (Original Mix)
04. ?
05. Radio Killer – Don’t Let the Music End (Extended Mix)
06. Dan Balan – Freedom – Radio Video Edit (Extended Mix)
07. Puff Daddy & Faith Evans – 112 I’ll Be Missing You (Tamudo’s Bootleg)
08. Haddaway – What is Love (LLP 2011 Re-Edit)
08. Akcent feat. Ruxandra Bar – Feelings On Fire (Extended)
09. Rihanna Feat. Calvin Harris – We Found Love (Extended Club Mix)
10. Chris Brown & Benny Benassi – Beautiful People (Club Mix)
11. Mory Kante Vs Loverush Uk – Yeke Yeke 2011 (Massivedrum Remix)
12. Elvis Crespo – Suavemente
13. Bob Sinclar feat. Raffaella Carra – Far L’amore (Club Mix)
14. Pitbull vs Gloria Estefan vs John Farruggio – Shake The Conga
15. Lucenzo & Alex Barrera – Danza Kuduro (DJ Danny Booty Remix)
16. Nick Kamarera feat. Mike Diamondz – Kalya (LLP Remix)
17. Amna – Tell Me Why (Tom Boxer & LLP Extended Mix)
18. Lucky Man Project – Pumpin (Official Extended Version)
19. Adrian Eftimie – Lonely (Moving Heads remix) EXT
20. SNOOP DOGG & DR DRE – The Next Episode (ID Remix)
21. Borja Rubio – I Feel Good (Remix 2010)
22. Black Eyed Peas – I got a feeling (David Guetta *** me I’m Famous Remix)
23. Raluka – Out Of Your Business (Extended version)

24. David Deejay – Perfect 2 (Club Mix 2011) (feat. P Jolie & Nonis)
25. DEEPSIDE DEEJAYS – STAY WITH ME TONIGHT (CLUB MIX)
26. Martin Solveig Feat. Dragonette – Hello (Original Mix)
27. Sasha Lopez feat. Broono & JO – All my People (Extended Club Mix) Kiss Fm Id
28. Delia Matache – Dale (Original Extended Mix)
29. Dony feat. Elena Gheorghe – Hot Girls (Extended Club Version)
30. Pitbull feat. Marc Anthony – Rain Over Me (Extended)
31. Dr. Kucho! & Adonis Alvarez vs. Cassius – La Tarde Se Ha Puesto Violenta (Bootleg)
32. Lykke Li – I Follow Rivers (The Magician Remix)
33. Jamie Woon – Shoulda (Dj Koss Remix)
34. Blu Cantrell – Hit em up style (Dj KilleR & Mr Yahtzee 2011 Club Mix)
35. LMFAO feat. Lauren Bennett & Goon Rock – Party Rock Anthem (Extended Mix)
36. Nick Kamarera & Alinka – Get A Life (Mama Yette) (Extended Version) Kiss Fm Id
37. Alexandra Ungureanu feat. Crush & Evan – I need you more (Extended)
38. Narcotic Sound feat. Christian D & Mamasita – Poesia de amor (Extended Version)
39. Pitch & Patch – Itsy Bitsy (Original Extended Mix)
40. AC DC – You Shook Me All Night Long
41. Kings of Leon – Sex on fire
42. Ini Kamoze – Here comes the hotstepper
43. Grasu XXL – LaLa Song (feat. Guess Who)
44. Rihanna – Man down (Andeeno Damassy Booty Mix)
45. Modjo – Lady (ID Remix)
46. Liviu Hodor feat. Mona – Sweet Love (Original Extended Mix)
47. Ciprian Robu feat. Blanche – Fun (O Eh A) (Extended Version)
48. Fly Project – Musica (Fly Records Extended Mix)

49. Arando Marquez feat. Cristina (Impact) – Shambala (Extended by Rappin’On Production)
50. Emil Lassaria & F. Charm – Guantanamera (Original Extended Mix)
51. Catalin Crisan – Daca Pleci (Mc Giany Club Remix)
52. RICKY L – BORN AGAIN 2010 (Dj Vladootzy Re-work Version)
53. Bon Jovi – It’s my life (Albert Neve & Sir Jay Private Remix)
54. Bang Bang – Music Is My Girlfriend (Extended Club Mix)
55. Deepcentral – Speed Of Sound (Extended Mix)
56. Tosch feat. Christina – Somewhere Over The Rainbow (Sean Finn Remix)
57. Lykke Li – I Follow Rivers (The Magician Remix)
58. Ralvero & Dadz ‘N’ Effect – In My Bedroom (Original Vocal Extended Mix)
59. White Label – Insomnia In Detroit 2011 (LLP Remix)
60. Matteo & Lee More – Champion (LLP Extended Mix) Partydul Kiss Fm Id
61. Voltaj – 20
62. Allexinno feat. Starchild – Senorita (Extended Mix)
Allexinno & Starchild – Senorita (LLP Remix)
63. Andra – Telephone (Extended Mix) Kiss Fm Id
64. Aloe Blacc – I Need A Dollar To Blow Your Mind (Dj. TayNa & Chris Ferres Bootleg Mix)
65. Kelis – Trick Me (Dj KilleR & Mr Yahtzee 2011 Club Mix)
66. 50 Cent feat. Olivia – Candy Shop
67. Travie McCoy feat. Bruno Mars – Billionaire
68. Blazin Squad – Here 4 One
69. Nicole Scherzinger Feat. 50 Cent – Right There
70. Parazitii feat. Mr. Levy – Arde
71. Jeremih feat. 50 Cent – Down On Me
72. Maximilian feat. MefX – Sophie
73. Usher – Yeah!
74. DMX – Party Up In Here (DJ Haipa Remix)
75. Fatboy Slim vs. Dave Martin, Muzzaik – Star 69 W.T.F. (Zagazound Booty Mix)
76. Snoop Dogg – Wet (David Guetta Extended Mix)
77. Maroon 5 feat. Christina Aguilera – Moves Like Jagger (Extended)

78. Pitbull feat. Ne-Yo, Afrojack & Nayer – Give Me Everything (Tonight) (OLiX Extended Edit)
79. Adele – Someone Like You (Tennebreck Remix)
80. Contras feat. Joan Kolova – La Luna (Rivaz Club Mix)
81. Queen – Living on my own (Tamudo`s `Bedroom` Bootleg)
82. David Guetta feat. JD Davis – The World Is Mine (*** Me I`m Famous Remix)
83. Rihanna & David Guetta – Who`s That Chick (Martin & Souza Extended Edit)
84. Mamasita – Love Session (Club Version)
85. Beyonce – Run The World (Girls) (Kaskade Club Mix)
86. Black Eyed Peas – Just Can’t Get Enough
87. Voltaj – Da vina pe… (OLiX Extended Edit)
88. Connect-R – Ring The Alarm (Original Extended Mix) Partydul Kiss Fm Id
89. Sasha Lopez feat. Broono & Ale Blake – Weekend (Extended Club Version)
90. PAUL KARLKBRENNER – AARON (ROBERTO WINNY BOOTLEG)
91. DJ Sava feat. Andreea D. & J. Yolo – Free (Extended Mix)

Funda?

| Shakone explică (pentru LoLz):

LOlz pune un link de unde pot sa le iau pe toate!

6 răspunsuri:
| KostaKhe a răspuns:

Www.radiofly.ws
Cele mai noi melodii de club
Bafta!

| Shakone explică (pentru KostaKhe):

LOLZ pune si u un link de unde le pot lua pe toate si ai funda! Te rog!

| Aleccsandra a răspuns:

Kaiserdisco – The sleepers Radio Show 30.10. 2011
Publicat pe 2.11. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
Alex Nimble – November Set
Publicat pe 2.11. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
DJ Russey 13 – I like it minimal 2
Publicat pe 2.11. 2011 | Genul Minimal Tech, | nici un comentariu
Funkerman – Nightwax 30.10. 2011
Publicat pe 1.11. 2011 | Genul House, | nici un comentariu
Sebastian B. – 112
Publicat pe 1.11. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
Ice Blue – Nocturnal autumn heat @ Gambrinus Octombrie 2011
Publicat pe 1.11. 2011 | Genul Minimal Tech, | nici un comentariu
JWJSystem – Chemical Rush (Deep Autumn Edition)
Publicat pe 31.10. 2011 | Genul Deep House, Tech House, Techno, | 2 comentarii
Format B – Plattenleger 30.10. 2011
Publicat pe 31.10. 2011 | Genul Tech House, Techno, | nici un comentariu
Cossy – Feel what you want (let’s clubbin’ set)
Publicat pe 31.10. 2011 | Genul House, Vocal House, | nici un comentariu
Adrian Eftimie presents – Our Evolution Edition 2011
Publicat pe 30.10. 2011 | Genul House, | nici un comentariu
Alinn – October 2011
Publicat pe 30.10. 2011 | Genul Deep, Tech House, | nici un comentariu
DJ boghy – High Sounds 050
Publicat pe 30.10. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
DJ Jungle – After Hour @ Club Keops ( oct 2011 )
Publicat pe 29.10. 2011 | Genul Tech House, | 5 comentarii
alessand-R – (s.New) Ep.1
Publicat pe 29.10. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
Ruxx E – Addicted 2 Beat 27th Edition
Publicat pe 29.10. 2011 | Genul Deep House, Tech House, | nici un comentariu
Ovidiu Adrian – Guest @ Vibe FM Romania on Nextlevel with DJ Optick 2...
Publicat pe 28.10. 2011 | Genul Tech House, Techno, | nici un comentariu
DJ Lyn – Love Inside 008
Publicat pe 28.10. 2011 | Genul Deep House, | nici un comentariu
DJ RiKa – Love 4 Musik
Publicat pe 28.10. 2011 | Genul Tech House, | nici un comentariu
DJ AddikT – Beats Escape #23 [PodCasT SET]
Publicat pe 27.10. 2011 | Genul Tech House, Techno, | nici un comentariu
Cassandria Daiva – Erotech (Proton Radio) – 25-10-2011
Intra aici:4clubbing.ro/

Mai am dar nu pot sa le scriu pe toate! Fundaaa? Hai ca eu te-am ajutat, acum si tuuu!

| Shakone explică:

Daca faci lolz un link de unde le pot lua pe toate oricum jumatate din funda ai come on!

| Shakone explică:

Lolz poti pune un link cu toate melodiile sa le downloadez?!