| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu si eu de la posesorii de iPod cum isi pun muzica pe el? Trebuie cumparata sau pur si simplu cu ajutorul cablului de date pui pe el ce ai tu in calculator?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste iTunes si cablul de date.
Cum pun muzica pe IPod? intra aici http://stiri.acasa.ro/......14953.html
Bafta!

1 răspuns:
| Georgy090 a răspuns:

Nu. Trebuie sa descarci pe pc "ITunes" cu ajutorul acestui program poti pune muzica. E putin mai complicat sa-ti explic in scris dar pe youtube sunt cate tutoriale vreithumbs up Funda?