| Kida_3675 a întrebat:

As vrea sa askult may multe melodii in limba romana{dar nu manele sau muzicaa populara}. Ce-mi propuneti?
Ex:Spike-Realitate

6 răspunsuri:
| F13 a răspuns:

In primul rand depinde ce gen de muzica preferi. daca preferi rap/hip hop - incearca cu "greii" din industrie: bug mafia parazitii la familia; daca preferi rock - iris cargo trooper luna amara compact...e cam ciudata intrebarea ta, nu ai putea sa cauti pe cont propriu?

| Kiky2 a răspuns:

Puya, andra,voltaj,conecte-r,alev velea,dj project, inna, dan balan cam pe astea le ascult eu dar e bun si justin bieber daca iti place numa ca el nu canta pe romana ci pe engleza succes la cautat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roa-Ne place
Puya ft. Connecte-r-Americandream

| mariannn95 a răspuns:

Guess who Manifest Guess who ft Spike Tu guess who unu altu, astea ti le recomand eu, sunt preferatele mele.

Sau vezi si Grasu xxl date mai asa si altele de la spike guess who sau grasu xxl.

| emo95 a răspuns:

Puya, andra,akcent,voltaj,conecte-r,alev velea,dj project,elena georghe, inna, dan balan. piesele astea le ascult eu de obicei sper sa iti placa! eu de obicei ascult rock dar e bine sa asculti si in lb. romana musica succes