| marcela290 a întrebat:

As vrea sa devin dj. Dar am o intrebare pentru toti. Eu vreau sa-mi apara pe fundalul melodiei numele meu fara a folosi microfon, adica eu sa scriu cuvantul si sa-mi apara in melodie. Stiti cumva ce program sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| naf29 a răspuns:

Din intrebare nu prea am inteles mare lucru. Am sa incep cu inceputul, tu vrei sa devii DJ (foarte bine) apucate sa faci mixuri pana iti rupe urechile castile, apucate de productie muzicala, incepe de jos, toti au pornit de acolo. Pt productie foloseste: FL Studio, Reason, CUBASE, si multe altele. Spor la munca si succes pe viitor. Gandeste-te ca dupa antrenament nu vine succesul si nu pierde pe drum cel mai important lucru, PROGRESUL, daca iti doresti cu adevarat si tii cu dintii poti ajunge mare. Keep up the good work.