| Mmmmmmmmyyyyymmmmiiiiiii a întrebat:

As vrea sa merg la un cor sa cant! Sunt din Arad si cred ca am voce! Stiti un cor la care as putea merge? Nu ma intereseaza orel de canto!

3 răspunsuri:
| TheLittleReaper a răspuns:

Judecând după numele tău și modul în care ai pus întrebarea, cred că nu ai nici voce.Fă tu un bine și nu mai pune astfel de întrebări, ești ridicolă.

| Mmmmmmmmyyyyymmmmiiiiiii explică (pentru TheLittleReaper):

Da de unde sti tu ce pot eu si ce nu pot! Ce trebuie sa ai facultate sau doctorat ca sa poti canta? Fa tu un bine si nu mai raspunde la intrebari daca nu ajuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 5 inuie vine X-Factor la Arad, du-te daca te crezi asa de bun.