| siminutzza a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar chitara... dar nu stiu cat ar costa...care ma poate ajuta. fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| seriousmoonlight a răspuns:

Acustica sau electronica?
acustica incepand cu 200-300 ron iar electrica incepand cam de la 600-700 ron

4 răspunsuri:
| cannabiss6 a răspuns:

In medie 200-300 RON una acustica. Alea electrice sunt mai scumpe...

| đ a răspuns:

Mai e si chitara clasica, care e ca mai ieftinawinking

| Veverixxu a răspuns:

Pe o chitara clasica am dat 97 lei
Iar pe una electromica 600lei
Iar cea acustica este vreo 200-400lei maxim

| alexcr a răspuns:

Iti recomand o chitara acustica, pentru inceput ceva mai ieftin, poti gasi un Fender mai ieftin. Cea mai ieftina alegere este o Hora(reghin) made in RO. sunt bune si acelea. Dupa ce o cumperi poti sa inveti chitara pe http://lectiidechitara.blogspot.com/ si multe alte siteuri de pe net. Mult succes!