| thestiffmeister1 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce programe se folosesc pentru. a creea melodii gen deja vu, in special house... si muzica electronica.

2 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Reason, Cubase si FL Studio asta folosesc artistii de muzica house pentru as crea pieselewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal folosesc Orion Platinum (e adevarat. nu produc house, ci trance, dar il poti folosi la fel de bine si pentru productia pieselor house), cu ajutorul catorva VSTi-uri, cateva dintre ele fiind: Nexus, Z3ta+, Sylenth