| TkRoby a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ritmul( pentru. chitara) la piesa Ochii tai -Ana Maria.

3 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Nu am gasit sa iti zic ritmu exact DAR poti sa te uiti peste video acesta:

http://www.youtube.com/watch?v=xeUsvWKsUIU

Daca esti atent/a iti dai seama usor, cred ca este JJSSJSJ sau JJSJS (dar nu sunt sigur ca nu mai am chitara sa incerc)

Spor

| TkRoby explică:

Ms troll pentru raspuns o sa incerc ambele versiunibig grin poate reusesc sa il dovedesctongue. Mariaa, multumesc pentru sitebig grin nu ma prea ajuta pentru ca acordurile le stiam la piesa, dar oricum multumesc multhappy