| RaLuCa_7165 a întrebat:

As vrea sa stiu si parerea voastra...credeti ca pe aceasta melodie se poate realiza o coregrafie super? Funda:-*http://www.youtube.com/watch?v=DZDw8Fae5Hg&translated=1

Răspuns Câştigător
| Didu a răspuns:

Da. Daca vrei sa faci o cregrafie, ai putea face un scenariu cu o mica poveste si dans, te ajuta ritmul melodieiwinking. Fii creativa:*!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deniiiii234 a răspuns:

Pe ce melodie? confused

| Didu a răspuns:

Da, cea mai coregrafie\m/ laughing

| Alexandru a răspuns:

Cred ca da, dar dupa melodia "Enjoy the silence", caci nu vad niciun link, si deci nicio melodie.

| al3xby3x a răspuns:

Dap eu crd ca da daca o sa dansezi super crd ca da noroc spre ca te-am ajutat!

| Byencutzz a răspuns:

Da dansezi de te frangi pe easmug pff sunt moarta dp mel cum zici ca se numlaughingbatting eyelashes?