| anonim_4396 a întrebat:

AsAsInS a observat discutii putine despre Iron Maiden, de ce? Cum vi se pare aceasta trupa? Melodia preferata? Va place Bruce Dickinson?

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Nu ma bag ca o sa ma blestemati

5 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Lui AudImagini (e fată dar nu poţi să spui Audimaginei) îi place Iron Maiden. Şi melodia ei preferată e Fear of the dark.

Dar al lui tu?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Melodia preferata al lui AsAsInS este Aces High!

| LastChance a răspuns:

Au fost destule discuţii şi despre Maiden, dar poate înainte să-ţi faci tu cont pe TPU. Da, îmi place şi de Bruce şi trupa.
Mie se pare una dintre cele mai bune trupe de heavy britanic.
Păi, nu prea aş avea o singură melodie preferată. Ar fi cam astea:
Blood Brothers
Aces High
Can I play with madness
Number of the beast
Dance of death
CHildren of the damned
Şi ar mai fi pentru că din atâtea melodii bune ţi-e cam greu să alegi câteva.
Baftă!

| Dumnezău a răspuns:

Dumnezău iubeste pur si simplu aceasta trupa. Dumnezău chiar si-a luat acum vreo saptamana tricou cu trupa.Albumul preferat e fara indoiala Brave New World,iar melodia preferata se decide dintre Ghost of The Navigator, Number of The Beast si Dream of Mirrors(cum am spus, sunt obsedat de Brave New World).

Imi place Bruce Dickinson.Are o voce minunata, si dupa mine, a facut bine ca a avut si o cariera solo un timp.Pace!

| Bogdanux a răspuns:

Nu am o melodie preferata pentru ca sunt multe geniale si mie-e greu sa aleg pentru una.Dar sa enumar cateva: The Trooper, Wasting Love, Fear of the Dark, Run to the Hills, The Number of The Beast, Flight of Icarus, Transylvania (rupe piesa asta pentru un instrumental), Hallowed by the Name sau 2 Minutes to Midnight.