| Afãrinツ a întrebat:

Ascult Asking Alexandria, Above Only, BVB, BMTH, Of Mice and Men, Nirvana, Three Days Grace, Dead by April, Rammstein, etc.
În general rock și screamo.
Ce alte trupe (sau piese) îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Eu îţi recomand metal-ul.
Poţi să începi cu Megadeth, Pantera, Iron Maiden, Black Label Society, Iced Earth, Dio, Black Sabbath, Manowar, Testament, Metallica, Amon Amarth ( dacă te atrage melodic death metal-ul în vreun fel ), Tool şi EdGuy. Pentru început zic că ajung.

Poţi să încerci şi ceva mai pentru toată lumea, gen System of a down sau Apocalyptica.

12 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Bush,Garbage,The Raconteurs,Seether,Therapy,SnowPatrol,Staind,Stone Temple Pilots,Suede,Reamon,Queens Of The Stone Age,Puddle Of Mudd,Placebo, P.O.D, Papa Roach, Mother Love Bone, Muse, Keane, Manic Street Preachers, Weezer, Finger eleven, Keane, Marcy Playground!

| Cameliapantiru a răspuns:

Cateva trupe rock bune: The Beatles, Queen, Scorpions, Punk Floyd, Deep Purple, Guns'n'Roses, Iron Maiden, Nightwish, Linkin Park, Evanescence, Eagles, Led Zeppelin. Daca vrei si rock romanesc, poti asculta Phoenix, Pasarea Colibri, Holograf, Cargo, Rosu si Negru, Iris...

| ThePayback a răspuns:

New age crap. New age crap everywhere.

| Afãrinツ explică (pentru ThePayback):

Nu e treaba ta ce muzica ascult eu. I-am intrebat pe cunoscatori. Asa ca te rog cat de politicos pot sa nu mai comentezi aiurea ca iti dau raport.

| ThePayback a răspuns (pentru Afãrinツ):

Metal is like a Apple, anything is good, except the core. Btw, deja tremur cand ma gandesc la report sad.

| Afãrinツ explică (pentru ThePayback):

Câtă inteligență. Câti ani ai? 10?

| Nicol1D a răspuns:

Trupe tari de rock mai sunt si Linkin Park,Evanescence,Suicide Silence,Brokensyde, Arch enemy.Iar melodii:Numb, Crawling, schizophrenia, War eternal

| Afãrinツ explică (pentru Nicol1D):

Le știu pe toate happy Sunt geniale

| bvsd a răspuns:

Obituary,Six feet under si Testament

| RockOn9 a răspuns:

Suicide Silence, Rammstein, Sepultura, Skindred, Static X, The Pretty Reckless, Marylin Manson, Papa Roach, Pantera, Poets Of The Fall, Nothing More, Greeley Estates, IN THIS MOMENT, Dirty Shirt, Crown The Empire. Coma, Vita de Vie. etc