| wdexwjmwd a întrebat:

Ascultati Liviu Vasilica?

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu-mi place muzica populara.Doar cea lautareasca uneori, din perioada interbelica si putin dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Lambru si Zavaidoc.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Poate vrei sa te plesnesc interdigital si cibernetic.Paleru e o cumplita rusine, instiga la desfrau si bautura proasta in muzica lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Unde,stai,mai exact in Bucuresti?

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da' de unde bai esti?
De prune, de pepene galben sau de pere?

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ar trebui sa-ti faci singur, loaza.Si-asa gasesti o gramada de prune numai bune in perioada asta,pe la sere,ca alea naturale s-au cam dus. Daca vrei sa-ti vand, si stai in orasul Bacau, iesi cu masina in sudul orasului, treci de centrul comercial, mergi vreo 50 de kilometri si te astept la intrare, unde stau, sa-ti vand tuica.40 de lei litrul, ieftin, foarte ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| mmary a răspuns:

Eu sincer.DA! Imi place muzica populara chiar mult si nu zic nu cateogric niciunui gen de muzica. Numai bine! happy

| Xtadelo a răspuns:

Foarte frumos. big grin
Dar nu ascult populara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult muzică populară sau lăutărească, dar îmi place asta.
http://youtu.be/x12ee8n-s8A