| Mwhahahaa a întrebat:

Aseara am venit de la mare:) Eforie Nord ...In fata la Yacht Club s-a facut un nr mare de oameni care au dansat plini de bucurie si de placere pe aceasta melodie: http://www.youtube.com/watch?v=sf9kfzx_aJ4 Dansul pinguinului :X Am dansat si eu;;) Mi-a placut foarte mult asa ca m-am gandit sa impartasesc si cu voi aceasta melodie` superba:x Si coregrafia : http://www.youtube.com/watch?v=ETGGVnqADhE&feature=relat ed [asta am gasit-o pe youtube si eu :D ]

6 răspunsuri:
| iuliana21 a răspuns:

Super supert tare...nu stiam de dansul asta... te-ai distrat frumos la mare?

| RamonaMn a răspuns:

Uff. daca stiam mai ramaneam cateva zile la mare laughing. love struck

| Mwhahahaa explică:

@Iuliana21. Da, m-am distrat foarte tarewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dansul ala il stiu si eu inca decat eram prin clasa a 6 laughingAm fost la o nunta si acolo l-am vazut.Foarte frumos danslove struck
Bine ai revenit pe TPU!kiss

| spin a răspuns:

Cand luam toti din clasa kteo o nota mica la vreo lucrare...mergem la urmatoarea ora in local.bem o bere, dansam melodia asta de vreo 2 ori...si s-a rezolvatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dansat impreuna cu fetita mea acest ''pinguin'' si ne-am amuzat teribil.