| Kesi a întrebat:

Astazi se implinesc 2 ani de la moarte Regelui Muzicii Pop, si anume Michael Jackson. Voi ce credeti despre el? Merita sa se intample asa ceva? V-a incantat muzica sa?

3 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Eu am fost si voi fi mereu un fan al acestuia. Muzica lui a incantat multa lume. Cred ca in comemorarea acestuia trebuie sa se faca ceva festiv, poate un carnaval...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica lui m-a incantat si ma incanta foarte mult.Voi fi mereu o fana a lui.Nu merita sa moara.

| Doublekillll a răspuns:

Eu am fost si voi fi mereu fana de-a lui:X nimeni si nimic nu o sa ma faca sa-l pot uitasadpur si simplu era un om cu un suflet prea mare si Dumnezeu ni l-a luatsadasemenea talent nu o sa mai gasim.Cand am auzit ca a murit am stat inchisa in casa 2 saptamani si-am plansbig grin Muzica lui pur si simplu te facea sa te simti din nou ca te-ai renascut:X R.I.P Michael:X