| georgiana a întrebat:

Ati ascultat melodiile trupei de la Andree? eu eram innebunita, cand eram micuta mi-am cumparat o caseta cu albumul lor, dansam cu vecinele prin casa. Voi ce parere aveti, care este melodia preferata?
http://www.youtube.com/watch?v=pkR7n76Gw-I&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inca am aproape toate piesele cu Andre.Inca le mai ascultwinking

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Au fost foarte mediatizate in acea vreme si foarta multa lume le asculta si cumpara albumele.Era foarte in voga si melodia "Libera la mare"pe care imi amintesc ca o auzeam difuzata peste tot.

| georgiana explică:

P. S Aveti cineva melodiile lor vechi? va multumesc

| mihaa a răspuns:

Si mie mi-a placut f mult andree, eram inebunita dupa ele, mai ascult melodiile lor pe yutube, acum imi place mult de andreea balan, de cealalta, nuuu

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

"Libera la mare", "Mosule ce tanar esti" sunt printre favoritele mele. Le ascultam tot timpul, aveam si eu o caseta cu ele si la fael ca si tine:dansa, le copiam miscarile si ma incantau la nebunie. O formatie care mi-a placut.Acum imi place de Balan, Antonescu nu are vocecall meu. Te-am pupat.Pa,Pa!