| Johny_1852 a întrebat:

Ati ascultat pe Youtube melodia Inna - Dancing Lambada?
Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| AndreKaulitz a răspuns:

E dragutsa dar nu prea =)

| Girlll a răspuns:

E naspa, fata de celelalte melodii ale ei...

| denysuka2000 a răspuns:

Ii sper!

| mika a răspuns:

Ritmul e fain, dar ea nu canta mai deloc nici macar o strofathinking

deci merge!

| BlugiStramti a răspuns:

Super faina

| oanecorleone a răspuns:

Acum este prima data. Dar sincer nu prea imi place.

| gr3atlif3 a răspuns:

Acum am ascultat-o si eu. ii mijtoh, numa ca ii un comentariu pus de ala care o incarcat clipu in care spune ca piesa dp youtube ii modificata de el, si ca piesa originala va fi lansata prin iunie, cred:-/ oricum uitate si uh sa vezi;) http://www.youtube.com/watch?v=qKdu4_KW9t0
@MusicUpInTheClouds its my version. maked by me...

the offical song its not the same and comin soo :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna tare, dar nu prea i se potriveste stilului ei, iar eu sunt o foarte mare fana de a ei big grin