mariana
| mariana a întrebat:

Ati auzit de Andreea Olariu, tanara de 14 ani care a cucerit cu vocea sa Italia?
Pentru edificarea voastra va dau posibilitatea s-o ascultati:
http://www.garbo.ro/......lariu.html
Ce parere aveti? Pe mine m-a cucerit si sunt sigura ca, vom mai auzi de ea, pe considerentul ca are o voce de aur.
Fiind in prag de sarbatori, doresc tuturor userilor, precum si Administratorilor acestui site: multa sanatate, fericire si un An Nou cu multe impliniri si cu un mai mare echilibru in viata fiecaruia dintre noi.
Auditie placuta.

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Am vazut-o pe Andreea la Acces Direct. Venise cu mama ei. M-a impresionat foarte mult trairea ei in timpul interpretarii. Se vede ca-i place sa cante si acest fapt este important pentru viitoarea cariera.Are o voce minunata, totusi mai are de lucrat, daca vrea sa ajunga ca Celine Dion, idolul ei.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uimitoare! Ma trec fiorii... Am ascultat acum toate melodiile ei. Am ramas fara cuvinte. Superba voce! Foarte putenica, foarte speciala... Geniala fetita! Bravo ei!
Multumesc, Mariana, si pentru postare, si pentru urari! Si tie sarbatori fericite si numai bine! Te-am pupat.

| pwp a răspuns:

Am auzit!
am vazut-o la acces direct si rai da' buni
ma bucur pentru ea!
daca ramanea in tara noastra, nu se afirma...
un an nou fericit si tie love struck

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Multumesc frumos de post, mariana. Imi pare bine ca am vazut aceasta minune de fetita. Are o voce remarcabila, deosebita care m-a cutremurat in adancul sufletului si cred ca nu-i de mirare ca a castigat un concurs atat de important ca Io Canto.
Sunt si eu mandra ca avem asemenea valori. Ar trebui sa ne pese mai mult de ele, de copiii inteligenti, talentati si frumosi cat si de parintii lor care pleaca in strainataturi pentru ca viata de acasa este atat de grea. Multumesc inca o data! A fost deosebit de frumos. Iti doresc si eu tie cat si celorlalti useri - toate cele bune si un An Nou mai bun. Toate cele bune tuturor!

| mihaibrasov a răspuns:

Da am auzit. Exceptionala fata. Totusi e pacat ca trebuie sa fugi din tara asta ca sa te afirmi...

| xGyAx a răspuns:

Intradevar arre o voce de aur! este si frumoasawinking sarbatori fericite te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit de ea, pina joi. Mi-a aratat-o o colega la serviciu si chiar discutam de asta. Are o voce deosebita si eu tot spuneam ca nu cinta ea. Nu prea merge ceva, e prea mica si nu se potriveste vocea aia cu ea. Dar, daca a cistigat deja niste concursuri, se pare ca e vocea ei happy Parerea mea e ca va face o cariera deosebita, daca... va fi promovata. Mie unul imi place vocea ei si cum interpreteaza, deci de la mine oricum are un zece plus.