| Nicubb a întrebat:

Ati simtit vreodata ca cineva este in spatele vostru si va face sa fiti mai puternici de exemplu ingeri. Cel mai frumos raspuns primeste fundita
Pa, pa.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Personal mereu simt ca am alaturi pe Dumnezeu si imi da putere sa lupt cu boala sa merg mai departe, asta pentru ca cred ca acolo sus cineva are grija de mine si ma face sa fiu mai puternica, si o mica intamplare iti pot marturisi. In postul pastelui, am tinut tot postul, de pe data de 14 martie pana pe data de 21 aprilie am fost grav bolnava de am zis ca asta imi e sfarsitul, dar prin credinta si post, azi sunt aici sa va pot scriehappy multumesc bunului Dumnezeu ca este langa minelove struck o zi buna!