| xLove a întrebat:

Ati vazut ca Gangnam Style a depasit un miliard de vizualizari?

Link: http://www.youtube.com/watch?v=rX372ZwXOEM

De ce credeti ca aceasta melodie e atat de vizualizata? Mie nu mi se pare atat de deosebita si frumoasa. sunt melodii mult mai bune.

P.S: Va rog nu mai postati raspunsuri aiurea!

10 răspunsuri:
| IonelaaaS a răspuns:

Da am vazut, nu stiu de ce are atatea vizualizari, toti asc aceasta piesa dar nu cred ca le place multora, ei merg doar dupa turma daca unu asculta gangnam style asculta sh altul, ca sa nu zica ceilalti ca nu are gusturi sau prosti de genu...din toata piesa intelegi doar:Eeeeee sexy ladyhappy sper ca o sa consideri ca e un raspuns"aiurea"

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Pentru ca e o melodie din care mare parte a Globului nu intelege nimic si i se pare foarte interesanta. Plus ca e acea miscare "gen calarit", care...da o impresie mai...

| FadetoBlack a răspuns:

Pentru că e comercială, şi melodiile comerciale au o grămadă de vizualizări şi toate sunt porcări.

| KristalPop a răspuns:

Fiindcă e comercială şi e aiurea şi e energică (cică ar fi, mie nu mi se pare).

| AndreiuuBăă a răspuns:

Melodia este vizionata pentru ca, atata dansul este amuzant, cat si mesajul. Am auzit, ca Gangnam este un cartier din Coreea, bogat, de fite.

Ma rog, piesa este frumoasa cum este ea.

| ピンク a răspuns:

Mie imi place. Are ritm si videoclip-ul e misto. Oricum, depinde de gusturile fiecaruia.

Apropo, stiai ca Gangnam (se citeste Gandam) este un cartier foarte bugat si de fite din Seoul, in care locuiesc doar persoane bogate, importante si vedete. PSY practic face misto de acel cartier. Si inca ceva: stii tipul din dansul in lift? E un designer destul de cunoscut in Coreea. Sau tipul cu costumul galben: e un prezentator tv si de asemenea un comediant foarte cunoscut.

Scuze pentru raspunsul random! :3

| Kasia a răspuns:

Doamne nu inteleg.mie mi se pare asa... taraneasca.

| TheLordofSalem a răspuns:

E simplu. Prostia a atins cote extrem de inalte, de aceea si atat de multe vizualizari pentru un rahat.

| ihacoswhy a răspuns:

E o porcarie fratilor! TREZITI-VA cei care ascultati tampenia aia!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici mie nu îmi pare a fi o melodie adevărată, este de duzină.
Pa, pa.