| RyGoLeTa a întrebat:

Ati vrea sa fiti vedeta? Spuneti si de ce. fundita la cel mai intelept raspuns. kiss

Răspuns Câştigător
| Kissymonna a răspuns:

Asa si asa,as vrea sa fiu vedeta deoarece ai faima,bani,fani care simti ca sunt aproape de tine mereu,si esti fericita deoarece realizezi ca esti un model pentru cei mici,daca esti vedeta ai bani si cu acei bani poti face mult bine in lume,donezi bani si ajuti atat oamenii cat si natura(animalele,plantele),si te poti simti impacat deoarece este un sentiment super atunci cand ajuti,si nu as vrea deoarece paparatzzi sunt mereu cu ochii pe tine,iti studiaza orice miscare si nu te lasa deloc in pace,toti vor sa iti afle toate secretele si inventeaza lucruri rele despre tine,daca esti vedeta nu poti fi prietena cu un om normal si simplu care nu este vedeta deoarece acel om poate profita de tine datorita faimei si banilor tai si nu poti avea o viata personala, sau sa te tii cu un baiat de mana ca tabloidele spun ca sunteti impreuna si gata incepe un scandal monstru, funda? te rogggggggggg :*

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu.Chiar deloc.

| Polaris a răspuns:

Da, şi nu pentru faimă, bani sau fani, pentru purul fapt că vreau să urc pe scenă, să agit o chitară electrică în mână şi să fac istorie.

| SuntFata a răspuns:

Da chiar as vrea [bineee as vrea putin si pentru faima bani si fani.]as vrea mai mult sa urca pe scena si sa incep sa cant sa dansez si sa fac oamenii sa se simta bine sau sa intru intr-un platou al unei emisiunii si sa fac oamenii sa rada sau sa ii emotionez sau orice ce ii poate face pe ceilalti dar si pe mine fericita...adicachiar as vrea plus ca poti ajuta nevoiasii copii orfani, sa gasesti un adapost pentru cei fara locuinta si poti ajuta si la salvarea naturii.Cred ca e misto sa fii vedeta si imi doresc din tot sufletul sa devin stii ceva in gen bella thorne si zendaya[am o bff mortala facem cea mai buna pereche impreuna]sunt mult prea multe motive pentru care sa iti doresti sa devii vedeta[chiar daca unii zic ca nu vor pentru ca voe sa traiasca o viata cinstita uneori chiar viseaza sa ajunga in lumina reflectoareleor]cred ca cel mai bun cantec pentru a exprima acest semti ment este http://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw Se stieee

| denisa27 a răspuns:

Da as vrea sa fiu vedeta, pentru ca atunci as avea bani necesari sa imi iau o casa mare si sa adun toti catei de pe strazi si sa le dau sa manance si apoi sa-i dau la cei care stiu ca ar avea grija de ei, as mai avea destui bani si pentru donati mai multe...deci,da as vrea pentru banihappy

| noob a răspuns:

Sunt deja vedeta.

| AIPS a răspuns:

Mie imi place sa cant extrem de mjul si de aceea vreau sa fiu cantareata,nu neaparat pentru bani(poti fi fericit si fara ei daca ai familie si persoane ce te iubesc), ci pentru ca nu vreau a ma stresez in alta meserie!>Cand cant, eu ma distrez si asa as face si la concertehappy