| DoOdO a întrebat:

Ati vz Avatar? daca da ce va impresionat mai mult la el? ati fost la cinema 6d? la ce film?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am vazut inca. Ma uit azi cred. Sper sa fie fain. Am auzit ca multi il lauda. Am vazut doar trailer. Din trailer pare superb.

| JeSa a răspuns:

Bacemi - Nu speri degeabawinking! SF-ul l-am vazut si eu, dupa ce fratiorulhappy meu m-a sfatuit sa-l vizionez; sincera sa-ti fiu am ramas incantatahappy, mai ales de imbinarea starilor din film(dragoste/ura/iubire/lupta/asprime/etc., etc.), chiar,,, dorind sa nu-i mai existe "FINISH"tonguela SF... James Cameronwinkingun bun actor!

| DoOdO explică:

Nu ashley am vz Avatar.si am fost l 6d la hounted house

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da, am vazut Avatar si este absolut fabulos. Mi-a placut tot filmul, dar cel mai mult mi-a placut cand ( sa zic asa, pentru ca nu stiu exact cum se numesc ) '' oamenii aceia albastrii" ( ma rog, nu erau oameni, nu stiu ce erau big grin ) umblau prin padure printre licuricii din padure si totul era fantastic! Nu am fost la 6D, dar am fost la 5D si acolo, se miscau scaunele, te stropea cu apa, bineinteles, iti dadeau ochelari, mi-a placut. La 5D, am vazut filmul ''Haunted house''

iti recomand '' avatar '' daca nu l-ai vazutwinking

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ei bine, tu ai fost la Haunted House in bucuresti, eu am fost in alta parte, departe de bucuresti

| OnWeed a răspuns:

L-am vazut la Cinema 3D si ce mi s-a parut interesant a fost ideea cu cozile pe care le aveau acele creaturi prin care creau o legatura cu alte creaturi sau chiar cu plantele, dar si efectele speciale au fost super happy Mi s-a parut un film reusit.

| BiiBiis a răspuns:

Exista 6D?