| AlexicăHD a întrebat:

Auziti cum fac sa cant si eu rap bine vedeti toti spun ca de ex lil wayne sau rick ross nu au voce dar totusi suna atat de bine care e secretu care imi explicati sau care imi lasati un ID cv sa vorbim pe mes sa ma lamuriti?

Răspuns Câştigător
| annnamarya a răspuns:

Pai acesti artisti nu cinta da recita...si cant regitzi ceva si mai adaugi si o melodie potrivita iese superb...incearca si tu si ai sa vezi sau ascultai atent pe Lil Wayne si Rick Ross si vei vedea

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Secretu- Nu îți trebuie talent să cânți rap.