| BlueByMe a întrebat:

Auziti, puteti sa-mi spuneti toate decernarile de premii in muzica si cand sunt?
De exemplu:video music awards, europe music awards, oscarurile...
PS:inclusiv decernarea premilor in filme.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Oscarurile le-ai pierdut deja. Dormeai oricum la ora cand s-au decernat.
Cauta pe wikipedia, World/MTV/Grammy(a fost si asta)etc. Music Awards. Versiunea in engleza cel mai probabilbig grin
In fine, de pe wikipedia gasesti cele mai bune raspunsuri la intrebarea ta.

P. S. Oscar e acelasi lucru cu Academy Award.